nasi THE BESTciarze
(zawodnicy z co najmniej IV klasą)

kliknij na zdjęcie i zobacz więcej o zawodniku


Paweł Gadomski
- 3000 m - II kl. (8:35.12 s) - 22.05.2021

Alan Ciereszko
- 600 m - II kl. (1:26.63 s) - 29.06.2021

Julia Wiczkowska
- chód 5000 m - II kl. (24:58.33 s) - 29.05.2021

Martyna Mlak
- 100 ppł. - II kl. (15.55 s) - 19.06.2022

Michał Zapart
- 400 ppł - II kl. (55.97 s) - 28.07.2021

Martyna Luchcińska
- chód 5000 m - II kl. (26:35.35 s) - 30.04.2022

Lena Wójs
- 100 m - III kl. (12.78 s) - 28.05.2022

Paulina Drożdżewska
- 5000 m - IV kl. (19:59.16 s) - 05.06.2021

Oliwia Radawiec
- chód 3000 m - III kl. (17:08.91 s) - 23.04.2021

Lena Żelech
- chód 3000 m - III kl. (17:12.43 s) - 28.08.2021

Alicja Smołuch
- chód 5000 m - III kl. (28:41.02 s) - 28.05.2022

Nikodem Mróz
- 200 m- III kl. (23.58 s) - 33.09.2022

Karolina Serafin
- chód 5000 m - III kl. (30:44.09 s) - 02.05.2021

Milena Kawicka
- chód 5000 m - III kl. (28:44.22 s) - 28.05.2022

Filip Ogonowski
- 1500 m - IV kl. (4:16.86 s) - 19.06.2021

Dominika Szulc
- 3000 m - IV kl. (11:17.15 s) - 26.06.2021

Aleksandra Wilczyńska
- chód 5000 m - IV kl. (31:46.96 s) - 02.05.2021

Wiktoria Iwan
- chód 3000 m - IV kl. (17:40.10 s) - 10.09.2022

Alan Piątek
- 600 m - IV kl. (1:34.48 s) - 22.05.2021

Jakub Szachnowski
- 3000 m - IV kl. (9:41.93 s) - 26.06.2021

Daria Szachnowska
- skok wzwyż - IV kl. (1.45 m) - 13.06.2021

Małgorzata Kalinowska
- rzut młotem (3kg) - IV kl. (35.91 m) - 08.05.2021

Bartosz Jakubik
- 600 m - IV kl. (1:33.97 s) - 11.09.2021

Mateusz Ossoliński
- 600 m - IV kl. (1:34.99 s) - 18.09.2021

Katarzyna Szuster
- 300 m - III kl. (44,95 s) - 21.05.2022

Hanna Wieczorek
- 100 m - IV kl. (13,72 s) - 30.04.2022

Michalina Olechnowska
- skok wzwyż - IV kl. (1.45 m) - 07.05.2022

Julia Czajka
- chód 3000 m - IV kl. (18:26.80 s) - 28.05.2022

Liwia Babińska
- chód 3000 m - IV kl. (18:44.20 s) - 28.05.2022

Jagoda Chatłas
- 300 m - IV kl. (45.95 s) - 27.08.2022

Maja Kryształowicz
- skok w dal - IV kl. (4.87 m) - 27.08.2022

Karolina Czerniachowska
- 1000 m prze. - IV kl. (3:23,19 s) - 10.09.2022

Sylwia Kaliciak
- chód 3000 m - IV kl. (18:49.86 s) - 27.08.2022

Julia Chmielewska
- wieloskok - IV kl. (10.03 m) - 03.09.2022

Maja Tomaszewska
- 300 m - IV kl. (45.80 s) - 10.09.2022
 
 

kliknij na zdjęcie i zobacz więcej o zawodniku

 

RANKING ZAWODNIKÓW - SEZON 2022

 
wyniki zawodów  -  sukcesy sekcji LA  -  rekordy  -  galeria  -  Jarek Janicki  -  Klub Biegacza


strona początkowa   -   lekkoatletyka   -   gimnastyka  -   biathlon   -   triathlon


Copyright 2015 by MOS Gryfino - Jacek Stefański. All rights reserved.
Contact:    jacastef@go2.pl