nasi THE BESTciarze
(zawodnicy z co najmniej IV klasą)

kliknij na zdjęcie i zobacz więcej o zawodniku


Piotr Oleszczyszyn - 10-bój LA - I kl. (6607 pkt) - 4-5.06.2016 Piotr Oleszczyszyn
- 10-bój LA - I kl. (6388 pkt) - 3-4.06.2017
Paweł Pankratow - 10 000 m - II kl. (31:04.72 s) - 20.05.2017

Paweł Pankratow
 - 5 000 m - I kl. (14:18.10 s) - 07.06.2017

Marta Kwiecień - skok wzwyż - II kl. (1.63 m) - 14.05.2016 Marta Kwiecień
- skok wzwyż - II kl. (1.63 m) - 07.05.2016
Klaudia Szkudlar - 200 m - II kl. (25.62 s) - 28.05.2016

Klaudia Szkudlar
- 200 m - II kl. (25.62 s) - 28.05.2016

Marika Wójs
- 100 ppł - II kl. (14.93 s) - 14.05.2016
Weronika Stefaniuk - skok wzwyż - I kl. (1.70 m) - 27.05.2017

Weronika Stefaniuk
- skok wzwyż - I kl. (1.70 m) - 27.05.201
7

Aleksandra Kwiecień - 100 ppł - II kl. (14.65 m) - 06.08.2016 Aleksandra Kwiecień
- skok w dal - I kl. (5.82 m) - 11.06.2017

Agata Piekarz
- chód 5000 m - II kl. (25:34.71 s) - 10.06.2017

Małgorzata Kowalczyk
- skok w dal - II kl. (5.48 m) - 04.08.2016

Julia Błaż
- 7-bój - II kl. (4294 pkt) - 05.08.2016

Rafał Łakomiec
- 400 m - III kl. (51.20 s) - 20.05.2017

Michał Michalski
- skok o tyczce - III kl. (3.60 m) - 27.07.2016

Marta Kaciupa
- 2000 m prz - II kl. (7:25.64 s) - 10.06.2017

Oskar Domingos
- 110 ppł - III kl. (15.06 s) - 20.05.2017

Michalina Zembik
- chód 5000 m - III kl. (27:53.19 s) - 10.06.2017

Monika Karpicka
- 100 m - III kl. (13.13 s) - 04.08.201
6

Marcelina Osińska
- chód 3000 m - II kl. (15:46.51 s) - 24.06.2017

Paweł Gadomski
- 600 m - II kl. (1:27.39 s) - 06.05.2017

Adam Soldat
- 600 m - III kl. (1:30.46 s) - 04.06.2016

Jakub Pankratow
- 600 m - III kl. (1:30.57 s) - 17.09.2016

Karina Kostka
- 100 m - IV kl. (13.30 s) - 14.05.2016

Natalia Wac
- skok wzwyż - III kl. (1.55 m) - 08.06.2016

Jakub Nowicki
- 100 m - IV kl. (11.96 s) - 24.06.2017

Sławek Jakubik
- 800 m - IV kl. (2:02.86 s) - 28.05.2016

Jan Zembik
- 400 m ppł - IV kl. (60.21 s) - 11.06.2017

Hanna Jaworska
- 1000 m - IV kl. (3:12.70 s) - 24.09.2016

Kornelia Siciarz
- 600 m - IV kl. (1:45.42 s) - 08.06.2016

Alicja Ulaszewska
- 1000 m - III kl. (3:11.70 s) - 24.06.2017

Bartosz Trzciński
- 600 m - III kl. (1:28.53 s) - 24.06.2017

Karolina Smolińska
- chód 3000 m - IV kl. (18:09.52 s) - 24.06.2017

Aleksandra Wilczyńska
- chód 3000 m - IV kl. (18:35.60 s) - 26.08.2017

Wiktor Jędrzejak
- 600 m - III kl. (1:31.89 s) - 10.09.2017

Katarzyna Ragan
- chód 3000 m - IV kl. (18:18.07 s) - 10.09.2017
 
 

kliknij na zdjęcie i zobacz więcej o zawodniku

 

RANKING ZAWODNIKÓW - SEZON 2017

 
wyniki zawodów  -  sukcesy sekcji LA  -  rekordy  -  galeria  -  Jarek Janicki  -  Klub Biegacza


strona początkowa   -   lekkoatletyka   -   gimnastyka  -   biathlon   -   triathlon


Copyright 2015 by MOS Gryfino - Jacek Stefański. All rights reserved.
Contact:    jacastef@go2.pl