ROK ZAŁOŻENIA KLUBU - 1959

.

SEZON  2017 - RADOŚĆ W SERCACH.  SEZON  2018 - WIELKIE  NADZIEJE  ALE  TAKŻE  WIELKA  NIEWIADOMA

Od trzech lat trwa świetna passa naszych lekkoatletów, a każdy następny rok okazuje się lepszy. Gimnastyczki stale podnoszą swoje umiejętności coraz częściej zajmując miejsca na podium w ogólnopolskich zawodach. Członkowie "Klubu Biegacza", pokonują kolejne bariery swoich możliwości. Krótko mówiąc HERMES jest w świetnej formie i miejmy nadzieję że jeszcze długo tak będzie.

W piątek 5 stycznia podsumowaliśmy i pożegnaliśmy stary sezon. Wysłuchaliśmy sprawozdań z działalności naszych sekcji a było czym się pochwalić. Najlepsi zostali wyróżnieni a wszystko można obejrzeć na fotkach tutaj .
O najlepszych lekkoatletach, ich sukcesach, można poczytać tutaj.

Pragnę bardzo serdecznie podziękować wszystkim, którzy zaszczycili nas swoją obecnością, zaproszonym gościom, zawodnikom, rodzicom, oraz sympatykom klubu. W szczególności władzą Powiatu Gryfińskiego w osobie pana starosty Wojcecha Konarskiego oraz przewodniczącego Rady Powiatu Romana Michalskiego.

Nie zapominajmy o włodarzach naszego miasta, bez ich przychylności i wsparciu finansowym, jakie otrzymujemy z budżetu samorządu, nasze sukcesy nie byłyby możliwe. Dziękujemy!

Specjalne podziękowania dla Marty Kwiecień za profesjonalne poprowadzenie uroczystości i cudowne, mądre, jakże dojrzałe słowa, które poruszały i zmuszały do głębokich przemyśleń. Byłaś rewelacyjna i nie są to tylko moje odczucia.
Wielkie Brawa!

Podziękowania także za oprawę artystyczną dla Mistrza w swoim fachu Tadeusza Wasilewskiego oraz dla naszych cudnych gimnastyczek: Elizki, Martynki, Karolci, Kamilki, Darii i Aluni.

Nad całością imprezy, zawiadując dźwiękiem i multimediami czuwał niezastąpiony Czesław Oleszczyszyn. Bardzo dziękuję za poświęcenie nam swojego cennego czasu i podarowanie nam swoich umiejętności.
.
Wszystkim naszym zawodnikom życzę sukcesów w nowym sezonie 2018.

strona początkowa   -   lekkoatletyka   -   gimnastyka  -   biathlon   -   triathlon

Copyright (c) 2018 by MOS Gryfino - Jacek Stefański. All rights reserved.
Contact:    jacastef@go2.pl