ROK ZAŁOŻENIA KLUBU - 1959

.

KOLEJNY  ROK  I  KOLEJNA  WALKA  O  LAURY  ROZPOCZĘTA.  NASZE  GWIAZDY  TRENUJĄ  W  SPALE

W sporcie nie ma próżni a chwile na odpoczynek, na regeneracje są bardzo krótkie i dawno już się skończyły. Najlepsi z najlepszych trenują na obozach kadry narodowej a w COS Spała spotkały się nasze Mistrzynie, których obozy zazębiły się. Ola Kwiecień (trójskok) i Agatka Piekarz (chód) będą już niedługo bronić tytułów Halowych Mistrzyń Polski juniorek. Mówi się, że zdobyć tytuł jest trudno ale obronić jeszcze trudniej więc dobrze, że nasze "złotka" mogą przygotowywać się do startu w HMP U20 w najlepszych, możliwych warunkach.
Przy okazji można zobaczyć na fotkach nowe bluzy Hermesa.

Od czterech lat trwa świetna passa naszych lekkoatletów, a każdy następny rok okazuje się lepszy. Gimnastyczki stale podnoszą swoje umiejętności coraz częściej zajmując miejsca na podium w ogólnopolskich zawodach. Członkowie "Klubu Biegacza", pokonują kolejne bariery swoich możliwości. Krótko mówiąc HERMES jest w świetnej formie i miejmy nadzieję że jeszcze długo tak będzie.

W piątek 12 stycznia podsumowaliśmy i pożegnaliśmy stary sezon. Wysłuchaliśmy sprawozdań z działalności naszych sekcji a było czym się pochwalić. Najlepsi zostali wyróżnieni a wszystko można obejrzeć na fotkach tutaj.

Pragnę bardzo serdecznie podziękować wszystkim, którzy zaszczycili nas swoją obecnością, zaproszonym gościom, zawodnikom, rodzicom, oraz sympatykom klubu. W szczególności Burmistrzowi Miasta i Gminy w Gryfinie Mieczysławowi Sawarynowi.

Gorące podziękowania dla niezastąpionej konferansjerki Marty Kwiecień (nikt tego lepiej by nie zrobił), za profesjonalne poprowadzenie uroczystości. Byłaś jak zawsze rewelacyjna.

Podziękowania także za oprawę artystyczną i cudne występy naszych, hermesowych gimnastyczek

Nad całością imprezy, zawiadując dźwiękiem i multimediami czuwał niezastąpiony Czesław Oleszczyszyn. Bardzo dziękuję za poświęcenie nam swojego cennego czasu.
.
Wszystkim naszym zawodnikom życzę sukcesów w nowym sezonie 2019

Gratka dla wszystkich - dzięki p. Krzysztofowi Wielińskiemu można wszystko obejrzeć na filmie w 5 częściach:
1   2   3   4   5

strona początkowa   -   lekkoatletyka   -   gimnastyka  -   biathlon   -   triathlon

Copyright (c) 2019 by MOS Gryfino - Jacek Stefański. All rights reserved.
Contact:    jacastef@go2.pl