600 m pływanie * 16 km rower * 3 km bieg
Konopiska, 7-9.08.2015 r.

--------------------------------------------------------------------------

KUBA RUDZIŃSKI O KROK OD MEDALU OGÓLNOPOLSKIEJ OLIMPIADY MŁODZIEŻY!

Barw naszego klubu broniło trzech panów i jedna pani a najlepszy z nich Jakub Rudziński zajął
w stawce 32 zawodników świetne 4 miejsce będąc najlepszym zawodnikiem wśród urodzonych w 1999 roku, czyli rocznika młodszego, upoważniającego do startu także w następnym roku.
Pamiątkowy medal i to złoty Kuba wywalczył
w sztafecie reprezentując województwo zachodniopomorskie.
Brawo Kuba, mam nadzieję że w przyszłym roku sięgniesz po medal Mistrzostw Polski ale przed Tobą rok ciężkiej pracy.

Nieco gorzej wypadł Grzegorz Rudziński, który został sklasyfikowany na wysokim 9 miejscu. Dla Grzegorza był to ostatni start podczas którego reprezentował nasz klub. Grzegorzowi dziękujemy za wspólnie spędzone chwile i życzymy sukcesów w jego dalszej edukacji sportowej.

23 miejsce w stawce 28 zawodniczek zajęła Agata Będkowska a Artur Durczak niestety, ze względu na ból pleców, nie ukończył zawodów i nie został sklasyfikowany.