Klubowe Mistrzostwa Triathlonistów w Pływaniu
Szczecin, 23-03-2013 r.

W sobotę 23.03.201,  na 25 metrowym basenie Szczecińskiego Domu Sportu odbyły się Klubowe Mistrzostwa Województwa Triathlonistów w Pływaniu.
W bardzo dobrze zorganizowanej i sprawnie przeprowadzonej imprezie wystartowało 50 zawodników i zawodniczek z 6 klubów naszego województwa.
MUKS Tornado Szczecin, IronMan CS Polska, AS Szczecin, CKS Orka Szczecin, UKL 8 Police i MKS Hermes Gryfino.
Zawodnicy z rocznika 2000 startowali na dystansie 200 m stylem dowolnym
a zawodnicy starsi z roczników 99-94, na 400 m stylem dowolnym.
Z naszego klubu wystartowało 9 zawodników. Wszyscy poprawili swoje dotychczasowe rekordy życiowe. Pierwsze miejsca zajęli: Agata Będkowska w roczniku 98 i Hubert Durczak w roczniku 95.
Drugie miejsca zajęli: Julita Łowicka w roczniku 96 i Kamil Klepadło rocznik 96.
Artur Durczak w roczniku 98 był czwarty, Damian Stemler w roczniku 99 piąty,
Piotr Wysokiński w roczniku 99 szósty, Michał Chojnacki w roczniku 97 szósty, Dariusz Lewandowski w roczniku 98 dziesiąty.
Najlepsi zawodnicy otrzymali pamiątkowe medale i dyplomy.

informacje w gryfińskiej prasie:

Copyright 2013 by MOS Gryfino - Jacek Stefański. All rights reserved.