600 m pływanie * 15 km rower * 3 km bieg
 400 m pływanie * 2 km bieg
Wąsosze 26-05-2012 r.

--------------------------------------------------------------------------

W niedzielę 27.05.2012r. na "Termach" Śleśnińskich koło Konina wystartowało,
w ogólnopolskich zawodach triathlonowych 120 osób, w tym "Olimpijka na Londyn" Agnieszka Jeżyk . Zawodnicy mieli do pokonania 600 metrów pływania, 15 km jazdy rowerem, 3 km biegu. Bardzo udanie tymi zawodami rozpoczęli sezon startowy Triathloniści "Hermesa". W kategorii juniorów młodszych Hubert Durczak zajął pierwsze miejsce, Kamil Rudziński VI miejsce, a Kamil Klepadło VIII miejsce.
W kategorii młodzików Artur Durczak uplasował się IX miejscu, a Michał Chojnacki
na XI miejsce.

Dzień wcześniej w sobotę w pobliskich Wąsoszach koło Lichenia odbył się aquathlon (400m pływania, 2km bieg) gdzie udział wzięło przeszło 100 zawodników w tym triathlonistki "Hermesa". Startujące w kategorii juniorek młodszych: Sandra Probudzka zajęła IV miejsce, Marta Korpyta – V, Anna Szurko – VI a Julita Łowicka uplasowała się na VIII miejscu.