Puchar Polski 2012
 600 m pływanie * 15 km rower * 3 km bieg
Dębno, 03-06-2012 r.

--------------------------------------------------------------------------

Stu pięćdziesięciu zawodników ukończyło 13. Triathlon Dębno 2012, który odbył się 3 czerwca w Dębnie. Puchar Polski zdobyli Agnieszka Cieślik ze Szczecina i Filip Przymusińki z Poznania. W zawodach sklasyfikowano również najlepszych wśród dzieci i młodzieży. Ze względu na niesprzyjające warunki pogodowe (temp. wody 15 stopni C) skrócony został dystans pływania. Natomiast w najmłodszych kategoriach zawody rozpoczęto krótkim dobiegiem do strefy zmian. Po pływaniu na jeziorze Lipowo zawodnicy musieli pokonać na rowerze: dzieci 3 km, młodzicy 9 km, pozostali 15 km. Na koniec mieli do przebiegnięcia kolejno: 1, 2 i 3 kilometry.
Wśród naszych zawodników najlepiej zaprezentował się lider grupy trenera Kozakiewicza - Hubert Durczak, który zajął 3 miejsce w kat. juniora młodszego. VI na mecie był Kamil Rudziński, VII - Kamil Klepadło a na XVI miejscu zawody ukończył Łukasz Kamiński. Drugie miejsce zajęła juniorka młodsza - Ania Szurko. Wśród naszych młodzików najlepsze miejsce zajął Michał Chojnacki  - XV miejsce, XVII był Artur Durczak a XXXII był Kacper Maciejski. Wśród dziewcząt XXXVI miejsce zajęła Agatka Będkowska.

Na duże słowa uznania zasłużył weteran gryfińskiego triathlonu Andrzej Natkański. Startujący w barwach naszego klubu pan Andrzej okazał się bezkonkurencyjny