HERBALIFE TRIATHLON SUSZ 2011
Super sprint - 600 m pływanie * 15 km rower * 3 km bieg
Susz, 11-06-2011 r.

--------------------------------------------------------------------------

   

Najlepsze zawody triathlonu w Polsce!

Nasi zawodnicy w dniach 11-12 czerwca 2011wystartował w zawodach triathlonowych w Suszu. - To najlepsze zawody triathlonu w Polsce na jakich byłem – powiedział Zbigniew Kozakiewicz, w trener naszych zawodników.
 Herbalife Triathlon Susz 2011 – to największa impreza triathlonowa w Europie środkowo-wschodniej. W tegorocznej, dwudziestej edycji zawodów, udział wzięła rekordowa liczba 600 uczestników. Byli wśród nich także ambasadorzy imprezy – Piotr Adamczyk, Łukasz Grass, Tomasz Karolak i Bartłomiej Topa.
Poziom organizacji był niezwykle profesjonalny. W głównym starcie, czyli Otwartych Mistrzostwach Polski na długim dystansie wystartowało jednocześnie aż 369 zawodników! Zwyciężył Ukrainiec Anton Blokhin.

Drugiego dnia odbył się super sprint, w którym udział wzięło sześciu naszych zawodników. W gronie 57 zawodników, głównie młodzieży, wysokie czwarte miejsce zajął Hubert Zaskórski, a Kamil Rudziński był siódmy. Dla obojga te wyniki to duża szansa na uzyskanie przepustki do OOM. Dziesiąty był Kamil Klepadło, ale w swojej kategorii rocznikowej (młodzik) był zdecydowanie najlepszy. Miejsce 20 zajął Szadi Zair, ale jako junior był 14. Na dalszych miejscach linię mety przekroczyła Marta Korpyta i Anna Tomczyk, ale w swoich kategoriach (juniorek) były w pierwszej dziesiątce.

- Zawody były zorganizowane wyśmienicie. Byłem na wielu imprezach triathlonu
w Polsce, ale takiej organizacji nie widziałem jeszcze nigdzie

- powiedział trener Zbyszek Kozakiewicz.

fotki z zawodów

--------------------------------------------------------------------------

komunikat z zawodów (super sprint)           strona organizatora

 


strona początkowa   -   lekkoatletyka   -   gimnastyka  -   biathlon   -   triathlon


Copyright 2011 by MOS Gryfino - Jacek Stefański. All rights reserved.
Contact:    jacastef@go2.pl