, 12-09-2009 r.

--------------------------------------------------------------------------

31 lat czekaliśmy na zmianę Rekordu Klubu Młodziczek na 100 m. W 1978 r. 15-letnia wychowanka trenera Eugeniusza Kuduka - Małgorzata Wilczek, przebiegła 100 m
w 12,7 s. co uwzględniając różnicę między pomiarem elektronicznym a ręcznym
(+ 0,25 s) dawało 12,95 s. W sobotę 12 września w Koszalinie, podczas Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików, także 15-letniej wychowance
Ani Gierasimczyk - Natalii Nowak zmierzono 12,94 s. Małgosi Wilczek, zostały jeszcze dwa rekordy w kategorii młodziczek (60 m, 200 m) i rekord OPEN na 100 m - 12,3 s (12,55 s).

(2009 r.)

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

1 medal oraz 9 miejsc punktowanych (w pierwszej ósemce) to najważniejsze osiągnięcia wyjazdu do Koszalina. Pogoda dopisała,  atmosfera na najważniejszych zawodach w tej kat. wiekowej była bojowa a start naszych zawodników można zaliczyć do udanych. Wszyscy dzielnie walczyli ale konkurencja była bardzo mocna.
W koszalińskich mistrzostwach wystartowali reprezentanci 55 klubów z woj. zachodniopomorskiego i wielkopolskiego i w tym gronie zajęliśmy 14 miejsce, zdobywając 10 pkt do Ogólnopolskiego Współzawodnictwa Sportu Dzieci i Młodzieży.

Najwyższe, 3 miejsce wywalczył w biegu na 300 ppł. Dawid Śliwa mimo, że niedawno ściągnął gips z ręki i dość długo nie trenował. Dawid skakał także w dal i pechowo bo o 1 cm przegrał finał  mimo uzyskania rekordu życiowego.

Jedyną zawodniczką, która punktowała w dwóch konkurencjach została Natalia Nowak. Czwarte miejsce w finale 100 m i 5 miejsce w biegu na 300 m, dwa rekordy życiowe oraz nowy Rekord Klubu młodziczek. Dużo sukcesów i wielkie brawa Natalia. W finale stumetrówki mieliśmy jeszcze jedną zawodniczkę. Siódme miejsce zajęła Natalia Ślęzak

Piąte miejsce z bardzo dobrym wynikiem (III klasa sportowa) w biegu na 100 ppł zajęła  Ola Wypych oraz Patrycja Pośniak w biegu na 600 m. Siostra Patrycji - Manuela walczyła skutecznie w biegu na 1000 m gdzie zajęła szóste miejsce. Oczko dalej był Sara Idczak w rzucie młotem. Ostatnie punktowane miejsce na tych zawodach zdobył
zespół dziewcząt w sztafecie 4x100 m w składzie: Patrycja Pośniak, Weronika Kaczyńska, Roksana Gierasimczyk oraz Kasia Geisler.