KLUBOWEGO KONKURSU NA NAJLEPSZEGO
ZAWODNIKA SEKCJI LA W 2022 r.

kliknij i powiększ --- kliknij i powiększ --- kliknij i powiększ --- kliknij i powiększ

.

została najlepszą lekkoatletką, wygrywając tegoroczny ranking zawodników sekcji LA naszego klubu. Wychowanka Jana PODLEŚNEGO zwyciężyła w naszym konkursie pierwszy raz (w zeszłym roku zajęła 6 miejsce). W swojej karierze sportowej była brązową medalistką Mistrzostw Polski U16 w chodzie na 3000 m.
W 2022 roku Martyna zajęła:
- IV miejsce w Halowych Mistrzostwach Polski U18 w chodzie na 3000 m
- V miejsce Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w chodzie na 5000 m
- I miejsce Mistrzostw Województwa U18 w chodzie na 5000 m
W 2022 r. była członkinią kadry narodowej B i uzyskała drugą klasę sportową.

Martyna to czwarta zawodniczka Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży (MP U18)
w 7-boju nieznacznie ocierając się o swój pierwszy medal zawodów rangi MP. W tym roku ustanowiła rekord klubu U18 w rzucie oszczepem 600 g, była członkinią kadry narodowej B i uzyskała drugą klasę sportową.
Wychowanka Jacka STEFAŃSKIEGO

Alan to brązowy medalista MP U16 w biegu na 1000 m z roku 2021. W tym roku podczas Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży zajął 11 miejsce w biegu na 800 m
i 7 miejsce w biegu na 3000 m podczas Mistrzostw Polski U18 w Biegach Przełajowych. W 2022 r. był członkiem kadry narodowej B i posiada trzecią klasę sportową.