KLUBOWEGO KONKURSU NA NAJLEPSZEGO
ZAWODNIKA SEKCJI LA W 2018 r.

kliknij i powiększ --- kliknij i powiększ --- kliknij i powiększ --- kliknij i powiększ

.

wygrywając tegoroczny ranking została najlepszą zawodniczką sekcji LA naszego klubu.
Wychowanka Jacka Stefańskiego zwyciężyła w naszym konkursie pierwszy raz
(w zeszłym roku oraz w 2016 zajęła 2 miejsce). W swojej karierze sportowej zdobyła już 5 medali Mistrzostw Polski. W 2018 roku Ola, zwyciężyła w trójskoku zarówno na hali jak i latem okazując się bezapelacyjnie najlepszą juniorką (do lat 19) w Polsce sprawiając tym olbrzymią niespodziankę krajowym środowisku trójskoku. Ola jest członkiem kadry narodowej i posiada pierwszą klasę sportową w trójskoku i w skoku w dal. W tym roku reprezentowała nasz kraj w zwycięskim meczu międzypaństwowym juniorów Polska-Czechy-Węgry-Słowenia-Słowacja startując
w skoku w dal. Podczas MP Juniorów we Włocławku, oprócz trójskoku, wystartowała także w skoku w dal zajmując 4 miejsce i przegrywając medal zaledwie o 2 cm.
W tym roku poprawiła rekord klubu w skoku w dal - 5,87 m oraz w trójskoku - 12,59 m. Lekkoatletykę trenuje od 7 lat u trenera Jacka Stefańskiego.

Na drugim miejscu uplasowała się Agata Piekarz zdecydowanie najlepsza w Polsce juniorka młodsza (do lat 17) w chodzie sportowym, która podobnie jak Ola wygrała krajową rywalizacje zarówno na hali jak i latem na stadionie podczas Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży. W swojej kolekcji posiada aż sześć medali Mistrzostw Polski. Jest członkiem kadry narodowej. Posiada pierwszą klasę sportową. W 2018 r reprezentował Polskę podczas Mistrzostw Europy U18 (juniorów młodszych) zajmując 18. miejsce w chodzie na 5000 m. Jest rekordzistką MKS Hermes
w chodzie na 3000 m (15:09.00) i 5000 m (24:12.97). Lekkoatletykę trenuje od 7 lat u trenera Jana Podleśnego.

Na miejscu trzecim w rywalizacji o prymat w naszej sekcji LA znalazła się juniorka, skoczkini wzwyż - Weronika Stefaniuk brązowa medalistka Mistrzostw Polski Juniorów zarówno na hali jak i na stadionie. W swojej kolekcji także posiada aż sześć medali Mistrzostw Polski. Jest członkiem zaplecza kadry narodowej. Posiada pierwszą klasę sportową. Jest rekordzistką MKS Hermes w skoku wzwyż