PODSUMOWANIE SEZONU 2015
Gryfino
, 08.01.2016 r.

Szkoda żegnać tak dobry rok dla naszego klubu jakim był 2015. Jednak rady na to nie ma więc podsumowaliśmy i pożegnaliśmy. Wsłuchaliśmy sprawozdań z działalności naszych sekcji, najlepsi zostali wyróżnieni a wszystko można obejrzeć na fotkach.

W imieniu Zarządu Klubu serdecznie dziękuję wszystkim którzy zaszczycili nas swoją obecnością, zaproszonym gościom, zawodnikom, rodzicom, oraz sympatykom klubu.
Szczególne podziękowania dla Burmistrza Miasta i Gminy Mieczysława Sawaryna za obecność, za poświęcenie nam swojego czasu i ciepłe słowa skierowane do zawodników i działaczy MKS Hermes.
.
Wszystkim naszym zawodnikom życzę sukcesów w nowym sezonie 2016.

Zobacz o jeszcze raz i powspominaj

Uroczystość poprowadziła sympatyczna para naszych zawodników
Marta Kwiecień i Michał Michalski

oprawę artystyczną zapewniły dziewczęta (+ Paweł) z sekcji gimnastyki artystycznej

Ogromne podziękowania dla Was.

Wyróżnieni zawodnicy naszego klubu:

GIMNASTYKA ARTYSTYCZNA

"KLUB BIEGACZA"

LEKKA ATLETYKA

o najlepszych zawodnikach sekcji LA w sezonie 2015 można poczytać tutaj

TRIATHLON

Specjalne wyróżnienia za ustanowienie nowych Rekordów Klubu w LA otrzymali:

Paweł Pankratow - rekord klubu w biegu na 10 000 m
 Radosław Piwowarski - rekord klubu w półmaratonie
 Piotr Oleszczyszyn - rekord klubu w 10-boju oraz na 110 ppł juniorów

Michał Michalski - rekord klubu w skoku o tyczce
 Marta Kwiecień - rekord klubu w skoku wzwyż
 Klaudia Szkudlar - rekord klubu w biegu na 200 m
 Julia Błaż - rekord klubu w pchnięciu kulą juniorek młodszych
 Weronika Stefaniuk - rekord klubu w skoku wzwyż młodziczek
 Agata Piekarz - rekord klubu w chodzie na 3000 m młodziczek
 Aleksandra Kwiecień - rekord klubu w 5-boju młodziczek
 Oskar Domingos - rekord klubu w 6-boju młodzików

Podczas uroczystości Paweł Pankratow podziękował swojemu trenerowi Janowi Podleśnemu za dotychczasową opiekę szkoleniową, która trwała osiem lat.

Jednocześnie poznaliśmy i przywitaliśmy nowego trenera Pawła p. Bartka Nowickiego Mistrza Europy Juniorów na 1500 m - Tampere 2003 r, brązowego medalistayHalowych Mistrzostw Europy na 1500 m - Paryż 2011 r, wielokrotnego medalisty Mistrzostw Polski. Miejmy nadzieję, że ta współpraca zaowocuje kolejnymi medalami w przyszłym roku.

---------------------------------------------------------------------------------------------------

Copyright 2016 by MOS Gryfino - Jacek Stefański. All rights reserved.