PODSUMOWANIE SEZONU 2013
Gryfino
, 10.01.2014 r.

kliknij - powiększ

W piątek 10 stycznia dokonaliśmy oficjalnego podsumowania tego co się wydarzyło w 2012 r. a dotyczyło naszego klubu.
Mimo tego że uroczystość trochę trwała, warto było posłuchać, popatrzeć, nagrodzić brawami najlepszych, bo przecież ich sukcesy nie przyszły z nikąd tylko zostały wypracowane
w ciężkiej, systematycznej pracy treningowej.
W imieniu Zarządu Klubu serdecznie dziękuję wszystkim którzy zaszczycili nas swoją obecnością, zawodnikom klubu, rodzicom, sympatykom klubu oraz zaproszonym gościom .
Specjalne podziękowania dla Marty Kwiecień, Czesława Oleszczyszyna, Zuzi Woś, dla gimnastyczek oraz za pyszne wypieki, które umiliły nam spędzone chwile  :)
.
Sukcesów w nowym sezonie 2014.

zdjęcia z imprezy

Tak zaczęliśmy naszą uroczystość:

Wiele było interesujących momentów podczas uroczystości. Wysłuchaliśmy sprawozdań z działalności sekcji gimnastyki artystycznej, triathlonu, "klubu biegacza" i lekkiej atletyki. Poznaliśmy najlepszych zawodników w poszczególnych sekcjach a wyróżniający się otrzymali upominki i pamiątkowe statuetki. Wzruszające było wystąpienie zawodników trenerki Anny Gierasimczyk, która zdecydowała się na zakończenie pracy jako trener, z podziękowaniami za opiekę i wspólnie przeżyte chwile podczas treningów i zawodów.
Dla klubu to ogromna strata bo doświadczenia i uśmiech trenerki Ani trudno będzie zastąpić.

Po raz pierwszy uroczystość poprowadziła przesympatyczna Marta Kwiecień.
Oprawę artystyczną zapewniły dziewczęta z sekcji gimnastyki artystycznej oraz dysponująca nieprzeciętnym głosem Zuzanna Woś, która zaśpiewała dla nas trzy piosenki. Ogromne podziękowania dla Was.

Wyróżnieni zawodnicy naszego klubu:

GIMNASTYKA ARTYSTYCZNA

"KLUB BIEGACZA"

LEKKA ATLETYKA

TRIATHLON

Specjalne wyróżnienia za ustanowienie nowych Rekordów Klubu w LA otrzymali:

- Klaudia Szkudlar - 200 m młodziczek (26.77 s)
                                    - 300 m młodziczek (42.13 s)

- Marta Kwiecień - skok wzwyż młodziczek (1.62 m)

- Paulina Naumowicz - chód 3000 m młodziczek (17:19.76 s)

- Amelia Starosta - rzut oszczepem juniorek mł. (35.16 m)
                                - rzut młotem juniorek mł. (39,24 m)

- Piotr Oleszczyszyn - 8-bój juniorów mł. (4772 pkt)

Specjalna nagrodę za udział w Mistrzostwach Świata Juniorów w Biegach Przełajowych otrzymał Paweł Pankratow.

---------------------------------------------------------------------------------------------------

Wszystkie zdjęcia z podsumowania sezonu 2013.

Copyright 2013 by MOS Gryfino - Jacek Stefański. All rights reserved.