KATARZYNA ŻOŁNOWSKA ZAKOŃCZYŁA KARIERĘ
Gryfino
, 07.01.2012 r.

Podczas uroczystości podsumowania sezonu 2011 r. Katarzyna Żołnowska, nasza najstarsza i najbardziej utytułowana zawodniczka sekcji gimnastyki artystycznej, oficjalnie zakończyła swoją 12 letnią karierę.

Trudno przecenić zasługi i wkład Kasi
w rozwój tej pięknej dyscypliny sportowej
w naszym klubie i w naszym mieście. Jedno jest pewne: tak samo już nie będzie, czas gimnastyki w Gryfinie będziemy mierzyć
w kategoriach gdy trenowała Kasia i gdy nie trenuje Kasa. Nie można zapomnieć o trenerce Kasi - Lenie Turkinie. Bez trenerki sukcesy Kasi nie byłyby możliwe.

kliknij i powiększ

Wiele było interesujących momentów podczas tej uroczystości. Wysłuchaliśmy sprawozdań z działalności naszych sekcji, poznaliśmy najlepszych zawodników a wyróżniający się otrzymali upominki i pamiątkowe statuetki. Jednak, najbardziej wzruszającym momentem były chwile, w których trzeba było pożegnać się z naszą najlepszą gimnastyczką. Były życzenia
i podziękowania od władz klubu i od młodszych koleżanek, łzy napływały do oczu podczas Kasi przemowy ,w której dziękowała klubowi, trenerce, rodzicom i koleżanką z sekcji. Podczas całej uroczystości Kasia uraczyła nas wspaniałymi, artystycznymi pokazami.
Wielkie Dzięki Kasiu za wszystko i obyś w dalszym życiu odnalazła kolejną pasję, którą z podobnym zamiłowaniem będziesz realizować.

kliknij i powiększ

więcej o sukcesach Katarzyny Żołnowskiej

Najlepsza zawodniczka sekcji gimnastyki artystycznej MKS Hermes w 2012 r.

Copyright 2012 by MOS Gryfino - Jacek Stefański. All rights reserved.