Powrót

5 ZAWODNIKÓW HERMESA AWANSOWAŁO NA OGÓLNOPOLSKĄ OLIMPIADĘ MŁODZIEŻY W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH.

11 marca 2006 r. w Stargardzie Szczecińskim
odbyły się
Międzywojewódzkie Mistrzostwa w Biegach Przełajowych.

5 zawodników wywalczyło prawo udziału w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w Biegach Przełajowych, która w tym roku odbędzie się 25 marca we Włocławku.

23 miejsce w biegu na 3000 m zajęła Anna Konecka

---------------------------------------------------------------------------------------

W rywalizacji młodzików najlepiej spisał się Krzysztof Wojciechowski zajmując w biegu na 3000 m 8 miejsce.
Na tym samym dystansie 27 miejsce zajął Krzysztof Nowak. Startujący na dystansie krótszym 2000 m Michał Wójcik uplasował się na miejscu 17. W rywalizacji dziewcząt na 19 miejscu w biegu na 2500 m została sklasyfikowana Kasia Nowak a Agata Małek na 25. Na krótszym dystansie - 1500 m 33 miejsce zajęła Izabela Lisicka, 36 - Anna Drelinkiewicz
a 41 miejsce przypadło Hani Azarkiewicz.