Powrót

BARDZO DOBRY WYSTĘP JUNIOREK !!!

Dwójka dziewcząt sekcji gimnastyki artystycznej HERMESA  wzięła udział w Mistrzostwach Polski Juniorek, które odbyły się 20-21.05.2006 r. w Dziwnowie: Katarzyna Żołnowska
i Ewelina Kuryło.
Pierwszy dzień zawodów to rywalizacja
 o medale w wieloboju składającym się z czterech konkurencji: układy z maczugami, z obręczą, wstążką
i skakanką. Ewelina Kuryło (r.1992) zajęła w tej konkurencji
25 miejsce. Jej młodsza koleżanka klubowa Katarzyna Żołnowska (r.1993) wywalczyła bardzo wysokie punktowane 8 miejsce. Zawody odbywały się w Dziwnowie
i klimat nadmorski wyraźnie sprzyjał Kasi bo oprócz wieloboju uzyskała jeszcze kwalifikacje do finałów dwóch konkurencji: ze wstążką i ze skakanką. W obu tych układach Katarzyna Żołnowska zajęła 7 miejsca. Dzięki tak dobrej postawie Kasia zdobyła 11 punktów we współzawodnictwie sportowym dzieci i młodzieży. Gratulacje dla dziewcząt i ich trenerki