Nasz klub ma już 60 lat swojej historii. Różnie to bywało, raz lepiej, raz gorzej ale zawsze pracy było dużo bo bez tego w sporcie nie ma co liczyć na sukcesy a tych przecież było sporo. Szczególnie przyjemne dla klubu są ostatnie lata, gdzie medale sypały się jak z rękawa. Najlepszym prezentem na 60-lecie jest medalowy rekord ustanowiony w tym roku. Na tą chwilę nasi lekkoatleci zdobyli na imprezach rangi MP aż 13 medali a przed nami jeszcze MP młodzików i może tam także coś wpadnie. Tak dobrze jeszcze nigdy nie było.
16 listopada planujemy akademię z okazji rocznicy a później "balety" dla wszystkich związanych z klubem czyli działaczy, zawodników (tych byłych i obecnych (+18)), rodziców i sympatyków naszego klubu. Już teraz można zapisywać się na listę tutaj. Koszt udziału to 150 zł od osoby a w tym transport do "Białej Wstążki" w obie strony, coś do jedzenia i do picia, tańce i rodzinna atmosfera jak długo mocy starczy, zależy od Was. Opłatę wnosimy na konto klubu z dopiskiem "Bal 60-lecia imię i nazwisko uczestnika".

ZAPRASZAMY!

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Copyright 2019 by MOS Gryfino - Jacek Stefański. All rights reserved.