MITYNG WAKACYJNY
BIAŁOGARD
, 05.07.2014 r.

Startem w Białogardzie (05.07.2014 r) większość naszych zawodników zakończyła
I część sezonu 2014. Niektórzy już "złapali formę wakacyjną" ale znaleźli się zawodnicy będący w życiowej dyspozycji. Najjaśniej błysnęła Marika Wójs, którą najwidoczniej nie zadowolił rekord klubu młodziczek w biegu na 100 pł i postanowiła rozprawić się także z rekordem na 300 pł. Tym razem zabrakło 0,3 s ale następnym razem pewnie się uda. Wynik jaki osiągnęła Marika (47.38 s) plasują ją aktualnie na 9 miejscu wśród młodziczek w tym roku. Startująca także na 300 pł Julka Błaż, osiągając wynik
(49.33 s) została od tego momentu posiadaczką trzeciej klasy sportowej (17 miejsce na krajowej liście rankingowej). Wzrasta forma Pauliny Naumowicz, która wyleczyła drobny uraz i uzyskała w swojej koronnej konkurencji - chód na 3000 m, wynik plasujący ją na 11 miejscu w kraju. V klasy uzyskały startujące pierwszy raz w chodzie młode "kandydatki na chodziarki" - Agata Piekarz, Ola i Ala Misterskie i Michasia Zembik.
Bardzo dobry wynik w skoku wzwyż uzyskała 12-letnia Natalia Wac. Uzyskane 1.40 m
i co za tym idzie V klasa sportowa to duże osiągnięcie w tym wieku. W biegu na 100 m bardzo dobrze zaprezentowała się Monika Karpicka (13.03 s), pozostając ciągle kandydatką do rekordu klubu młodziczek na tym dystansie.

Rekordy życiowe osiągnęli: Marta Kaciupa - 400 m (63.36 s), Majka Ostrowska, Oliwia Kowalska i Kuba Nowicki na 100 m, Hubert Kluczyński na 600 m, Marta i Ola Kwiecień na 300 pł, Michał Michalski w skoku wzwyż, Gabrysia Bartczak i Marcelina Osińska na 300 m. - GRATULACJE!

Paulina Naumowicz      Agata Piekarz             Oliwia Kowalska            Natalia Wac

Za tydzień we Wrocławiu odbędzie się Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży gdzie o medale Mistrzostw Polski będą walczyć juniorzy młodsi. Nasz klub będą reprezentować Piotrek Oleszczyszyn  i Hubert Kluczyński. TRZYMAJCIE KCIUKI.

Komunikat z zawodów

Fotki z zawodów

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Copyright 2014 by MOS Gryfino - Jacek Stefański. All rights reserved.