Stargard Szczeciński
, 12.05.2007 r.

--------------------------------------------------------------------------

Początek w deszczu ale później już niezła pogoda.

Do Stargardu pojechało 28 naszych zawodników, wywalczyliśmy tylko trzy srebrne medale ale najlepsi nie startowali w swoich koronnych konkurencjach. Sporo było czwartych pozycji, dość pechowo przegranych medali.

Doskonale spisała się Roksana Borkowska, której zabrakło parę setnych aby ustanowić nowy Rekord Klubu w biegu na 400 m. zajmując wynikiem 59,92 s. drugie miejsce. Drugie miejsce wywalczył także w biegu na 200 m, Mateusz Głos, z czasem 23,15 s. Trzeci srebrny medal zdobył w skoku w dal Miłosz Dudkiewicz niezłym skokiem na odległość 5,86 m. Czekamy na skoki Miłosza powyżej 6 m. Niezły występ zaliczyła młodziczka Magda Chrzanowska ustanawiają dwie "życiówki" (skok w dal - 4,99 m i 200 m - 28,77 s.) oraz Ania Konecka, która pobiegła 800 m pniżej 2:30,0. Kto wie co by było gdyby Ania pobiegła w pierwszej serii i miała szansę powalczyć o medal.

Na uwagę zasługuje pierwszy występ Weroniki Ludwiczak w barwach naszego klubu. 2:32,52
w pierwszym starcie na 800 m to niezły prognostyk na przyszłość. Życzymy Ci Weroniko udanych startów i dużo zadowolenia z uprawiania lekkoatletyki.

Duże brawa dla wszystkich pozostałych zawodników za sportową walkę.