ZAKOŃCZENIE SEZONU SPORTOWEGO 2008
Gryfino, 09.01.2009 r.

W piątek 9 stycznia w auli Gimnazjum nr 1 im. Olimpijczyków Polskich w Gryfinie odbyła się uroczystość podsumowania osiągnięć sekcji naszego klubu w minionym 2008 r. Przybyło wielu gości: działaczy klubu, rodziców, zawodników. Wszyscy, którzy reprezentowali Hermesa w 2007 roku otrzymali stosowne podziękowania a najlepsi upominki i nagrody.

Po raz trzeci naszą uroczystość profesjonalnie poprowadziła niezastąpiona Magda Chrzanowska za co należą się jej specjalne podziękowania. Kolejny raz nie odmówiła pomocy Ilona Janas, przedstawiając osiągnięcia naszych sekcji w 2008 r.
Występ hermesowych gimnastyczek to już standard, ale standard z górnej półki. Jak zwykle było na co popatrzeć.
"Opiekę" multimedialną zapewnił Czesław Oleszczyszyn. Wszystkim bardzo dziękuję bo impreza była całkiem udana.

Hitem wieczora okazał się jednak występ zespołu "Wanda i Banda".
Ania Tomczyk "Wanda" oraz Miłosz Dudkiewicz i Adrian Serafin jako "Banda" to lekkoatleci z grupy trenerki Ani Gierasimczyk. Dwa utwory w jakich wystąpili okazały się strzałem w dziesiątkę. Gratuluję pomysłu.

Najlepszą zawodniczką - lekkoatletką Hermesa została Joanna Rybacka, trenowana przez pana Jana Podleśnego, VI (3000 m prz. - 10:44,29 s. - Rekord Województwa)
 i VIII (10 000 m. - 37:27,38 s. - Rekord Klubu) zawodniczka
Młodzieżowych Mistrzostw Polski.

W sekcji gimnastyki artystycznej tytuł najlepszej zawodniczki klubu przypadł Aleksandrze Kubiak (tr. Olena Turkina), Mistrzyni Polski (XIV OOM, Wrocław) w układzie ze wstążką, oraz brązowej medalistce w układzie z piłką.

GRATYLACJE!!!

Występ Mistrzyni Polski - Oli Kubiak

Zobacz rankingi zawodników:    lekkoatletyka      gim. artystyczna

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Copyright 2009 by MOS Gryfino - Jacek Stefański. All rights reserved.