strona główna

LISTOPAD

26 listopada Nikolina Szurgocińska i Grzegorz Pluta biegali Bukowy Kros Górski im Jerzego Kortza bieg 2 z 6
24 listopada KB HERMES GRYFINO bawił się na Andrzejkowym Balu Maratończyka.
19 listopada 8 zawodników z KB HERMES GRYFINO Startowało w 2/6 CITY TRAiL Szczecin

18 listopada 4 klubowiczów startowało w XIX Grand Prix w Biegach Górskich 1/3

12 listopada Krzysztof Czosnowski startował w Maratonie Ateny

11 listopada 15 zawodników z KB HERMES GRYFINO startowało w Moryniu w Narodowym Biegu Niepodległości. Nikolina Szurgocińska wygrała OPEN Kobiet

11 listopada Heniu Rusiecki i Rysiu Hatowski startowali w XXIX Goleniowski Mili Niepodległości
Bieg Gaz-System S.A.

11 listopada Jacek Rudziński startował w 2 Biegu Niepodległości w Gorzowie Wielkopolskim

11 listopada w 2 Poznańskim Biegu Niepodległości startowało 6 zawodników KB HERMES GRYFINO

5 listopada Grzegorz Pluta biegał SZCZECIŃSKĄ LIGĘ BIEGOWĄ SLIB-2017 POLMART. BIEG PIĄTY

4 listopada 3 klubowiczów startowało w Dębnie w III Biegu po Zdrowie. Nikolina wygrała OPEN Kobiet

PAŹDZIERNIK

29 października Grzegorz Pluta biegał Bukowy Kros Gorski 1/6, zajął 1 miejsce w M 50

29 października 3 klubowiczów startowało w 7 edycji Nocna Ściema. Renata Kowalska i Darek Makowski biegali półmaraton, Mariusz Kurlej maraton.

28 października Jerzy Kołaczyk biegał w 7 edycji LOVE RUN w Zatoni

22 października 7 zawodników KB HERMES GRYFINO wystartowało w 1/6 biegów CITY TRAiL Szczecin 2017/2018

14 października
 Grzegorz Pluta i Tomek Pękalski biegali w 39 Ćwierćmaratonie Polickim. Grzegorz zajął 1 miejsce w M50

08 października
 Grzegorz Pluta zajął 2 miejsce w kategorii M50 w I Świnoujskim Biegu Wyspiarza
 3 zawodników KB HERMES GRYFINO startowało w 5 PKO Maratonie Rzeszowskim
07 października
 Piotr Bykowski zwyciężył w XIII Biegu Otwartym im. Ludwika Alchimowicza w ramach 83 Masowych Biegów Przełajowych w Gryfinie. Grzegorz Pluta zajął 3 miejsce.
 czworo zawodników z KB HERMES GRYFINO startowalo w 3 Biegu o Puchar Pratt & Whitney Rzeszów S.A. na dystansie 5km.
03 października
 biegaliśmy w 46 Biegu Transgranicznym Gryfino Gartz. Nikolina Szurgocińska wygrała OPEN Kobiet, Grzegorz Pluta był 2 w M50, Heniu Rusiecki 2 w M60
01 października
Rszard Grzelak startował w IV Toyota Nowogardzkim Biegu Ulicznym.

SIERPIEŃ

27 sierpnia

Nikolina Szurgocińska wygrała Open kobiet Bieg Cysterski w Bledzewie

27 sierpnia

10 zawodników z KB HERMES GRYFINO startowało w 38 Półmaratonie Szczecińskim i biegu na 10km

18-20 sierpnia

Jacek Rudziński wystartował 3 dniowej imprezie biegowej w Policach DZIKI WEEKEND 2017
18.08.2017r. VII „Nocny Bieg Szlakiem Dzika” 5km
19.08.2017r. VI „Bieg Szlakiem Dzika” przełajowy 10km
20.08.2017r. II „Ekstremalny Dzikobieg 7,5km

19 sierpnia
Grzegorz Pluta startował VII Biegu Szlakiem Dzika w Policach na 10 km, zajął 3 m kat M 50

15 sierpnia

Krzysztof Czosnowski i Grzegorz Zembik startowali w XXIII Maratonie Solidarności Gdynia - Sopot - Gdańsk

6 sierpnia

Grzegorz Pluta i Marcin Pruszanow startowali w IV Gryfickiej Dziesiątce.
 Grzegorz zajął I miejsce w M 50

05 sierpnia

Krzysztof Czosnowski startował w II Biegu SZlakiem Zabytków Kamienia Pomorskiego

LIPIEC

30 lipca
 Ryszard Grzelak startował w IV Nadmorskim Biegu Uzdrowiskowym - Dąbki 2017

30 lipca
4 klubowiczów startowało w II Biegu Neptuna w Trzebieży. Nikolina Szurgocińska zajęła 1 miejsce OPEN Kobiet. Grzegprz Pluta 2 w M50.

29 lipca
 Renata i Jadwiga biegały w Warszawie 27 Bieg Powstania Warszawskiego

24 lipca
 3 klubowiczów startowało w CITY TRAIL onTour 2017 - Szczecin. Nikolina wygrała OPEN kobiet, Grzegorz 1 w M50

22 lipca
Heniu Rusiecki startował w 5. PKO Półmaraton Wielka Pętla Izerska, zajął 3 miejsce w M60

22 lipca
 13 zawodników z KB HERMES GRYFINO wystartowało w XVIII Biegu Dookoła Morynia, Nikolina Szurgocińska zajęła 1 miejsce OPEM KOBIET, Grzegorz Pluta 3 w M50

14 lipca
Krzysztof Czosnowski biegał w biegu Słubice Frankfurt Słubice ,,BIEG BEZ GRANIC - LAUF OHNE GRENZEN

24 czerwca
 6 klubowiczów startowało w Biegu do czterech wiatraków w Liniach. Nikolina Szurgocińska zajęła 3 miejsce Open.

17 czerwca
 10 zawodników KB HERMES GRYFINO startowało w 5 PKO Nocnym Wrocław Półmaratonie

17 czerwca
8 klubowiczów wystartowało w Międzynarodowym Biegu Ulicznym o Błękitną Wstęgę

12 czerwca
  Marysia Jagoda i Renia biegaly w Szwecji w przepięknej scenerii parku krajobrazowego w Långasjönäs, Blekinge Län, bieg krossowy

11 czerwca

Renata Kowalska startowała i ukończyła BIEG RZEŹNIKA! Biegła w parze z Justyną Burek przez 17godzin 1 minutę, zajmując 444 miejsce w ogólnej klasyfikacji. Na trasie było sporo przewyższeń +4840m/-4750. Dużo błota i ślisko. Padało dzień wcześniej 6h. Trasa nowa, wymagająca ale do zrobienia. Do pokonania było 82km

11 czerwca

Nikolina, Grzegorz i Rysiek startowali w XXV Biegu Papieskim Domacyno-Karlino. Nikolina 1 K20

11 czerwca

7 klubowiczów i Marek startowali w XI HUNTRES Grodziski Półmaraton Słowaka

10 czerwca

Grzegorz Pluta biegał 92 bieg Parkrun Szczecin
BIEG DLA MARCINKA

10 czerwca

6 klubowiczów wystartowało w II Biegu Dookoła Chojny. Nikolina wygrała OPEN Kobiet

4 czerwca

Heniu Rusiecki biegał w 21 Mistrzostwach Polski Weteranów w Półmaratonie w Murowanej Goślinie

4 czerwca

w 29 Ogolnopolskim Biegu Ulicznym POLICKA 15 Nikolina Szurgocińska zajęła 3 miejsce Open Kobiet, Grzegorz Pluta 4 M50

3 czerwca

Nikolina i Grzegorz biegali XVII Wiosenne Biegi Przelajowe im Zbigniewa Petri Memorial 2017 Długie. NIKOLINA 1 Open kobiet, Grzegorz 3 M50,

3 czerwca

Mariusz Kurlej biegał Maraton Lednicki

MAJ

28 maja

Monika, Marek i Krzysiek Biegali Ćwierćmaraton Bielika.

27 maja

Eugeniusz Brzóska startował w 3 Biegu Dookoła Jeziora Chociwel

27 maja

Darek i Jurek biegali w III Trzcińskim Biegu Wzdłuż Murów

27 maja

Nikolina Szurgocińska wygrała OPEN Kobiet PRZEŁAJOWY BIEG CHEMIKA” 5 km w Trzebieży

27 maja

Renata i Maria biegały w Szczecinie w biegu charytatywnym Piątka z Gwiazdami - pobiegnijmy dla Hospicjum

27 maja

Poszaleliśmy dziś na PUSZCZYGÓR 55km i PUSZCZYGÓRKA 15km. W Puszczygórze Grzegorz Zembik 1 w M50; Michał Chojnacki 2 w M40. W Puszczygórce Grzegorz Pluta 3 OPEN; Krzysztof Czosnowski 1 w M30. Gryfinianka Joanna Świst 2 OPEN w Pószczygórce

20 maja

Nikolina, Renata i Jerzy biegali 3 Bieg Przełajowy Śladami Templariuszy w Chwarszczanach. Nikolina zajęła 1 miejsce OPEN Kobiet

21 maja

11 zawodników z KB HERMES GRYFINO startowała w Myśliborskiej Dziesiątce. Nikolina Szurgocińska zajęła 2 miejsce OPEN Kobiet. Magdalena Droździel 1 K30; Kartarzyna Krawczyk 2 K30; Grzegorz Pluta 2 M50, Jacek Rudziński 2 strażak

20 maja

Mariusz Kurlej pokonał 105km na Ultra Cross Maraton 12h w Kliniskach. Mariusz zajął 1 miejsce w M40

14 maja

Grzegorz Pluta biegał Szczecińską Ligę biegową 3/6

13 maja

18 zawodników z KB HERMES GRYFINO pobiegło w biegu Maraton Urodzinowy Pięćdziesiątka Grześka. 4 maraton i 14 półmaraton.

3 maja

Na 3 Gryfińskim Transgranicznym Festiwalu Biegowym 12 klubowiczów wystartowało w 3 Półmaratonie Transgranicznym i 2 w biegu na 10km. Nikolina Szurgocińska zajęła 1 miejsce OPEN kobiet w półmaratonie, Mafgdalena Droździel 1 w K30, Jacek Skwarzyński 1 w M60, Grzegorz Pluta 3 w M50, Jacek Rudziński 3 w M40

1 maja

Po długie nierównej walce odeszła  Ania Reinhold Kurlej.

KWIECIEŃ

23 kwietnia

Heniek Rusiecki i Rysiek Hatowski biegali 16 PZU Cracovia Maraton

29 kwietnia

7 zawodników z KB HERMES GRYFINO startowało w Mieszkowickiej Nadodrzańskiej DZiesiątce. Nikolina Szurgocińska
zajęła 3 miejsce OPEN Kobiet, Grzegorz Pluta 1 w M50, Jacek Rudziński 3 w M40

23 kwietnia

Krzysztof Czosnowski startował w ORLEN Warsaw Marathon

23 kwietnia

Czterech zawodników z KB HERMES GRYFINO oraz wystartowało w DOZ Maraton Łódź.

23 kwietnia

Grzegorz Pluta zajął 2 miejsce OPEN w XI Ekumenicznym Biegu Charytatywnym

17 kwietnia

Nikolina Szurgocińska biegała w Stargardzie w II Biegu do Pustego Grobu

9 kwietnia

Magdalena Droździel wystartowała w Cross Duathlon Szturm na wieżę i zajęła 7 miejsce w kategorii kobiet. Do pokonania był:
Bieg – do 5 km
Rower – do 20 km
Bieg – 3.5 km

9 kwietnia

Jacek Rudziński startował w Schneider Electric Marathon de Paris 2017

8 kwietnia

Renata Bernacka startowała w Gorzowskim Biegu Wielkanocnym.

8 kwietnia

Poszaleliśmy dziś na własnym podwórku. 5 klubowiczów wystartowało w 82 Masowych Biegach Przełajowych w Gryfinie.
Nikolina Szurgocińska wygrała OPEN Kobiet, Piotr Bykowski po zaciętej walce na finiszu wygrał OPEN Mężczyzn