Koszalin
, 04.09.2010 r.

--------------------------------------------------------------------------

Pięć złotych i dwa srebrne medale przywieźli nasi lekkoatleci z Koszalina gdzie
w sobotę 4 września odbyły się Mistrzostwa Województwa Młodzików w Lekkiej Atletyce. To dopiero rozgrzewka przed Międzywojewódzkimi Mistrzostwami Młodzików, które w nadchodzącą sobotę odbędą się w Poznaniu. Liczymy przede wszystkim na naszych medalistów. Ewentualne sukcesy w Poznaniu otworzą drogę do startu
w Małym Memoriale Janusza Kusocińskiego czyli Mistrzostwach Polski Młodzików.

Dwa złote medale zawisły na szyi Natalii Ślęzak (tr. Marek Konecki), która okazała się najlepsza w biegu na 100 ppł a także w skoku w dal. Również dwa medale ale tym razem zloty i srebrny, zdobyła Sara Idczak (tr. Dorota Chlasta). Sara wygrała konkurs rzutu młotem i była druga w pchnięciu kulą. Czwarty medal złoty wywalczył w biegu na 1000 m Paweł Pankratow (tr. Jan Podleśny). Piąte złoto dla Hermesa "padło łupem" Krystiana Masternaka (tr. Marek Konecki) sprawiając tym jedną z najmilszych niespodzianek tych zawodów. Przemek Głuszak (tr. Dorota Chlasta) to kolejny medalista tych zawodów. Srebrny medal Przemek zdobył w konkursie rzutu oszczepem.

Gratulacje dla wszystkich za walkę oraz za nowe swoje rekordy (jak zwykle na żółto).