ZAKOŃCZENIE SEZONU SPORTOWEGO 2007
Gryfino, 04.01.2008 r.

W piątek 04-01-2008 r. odbyła się uroczystość podsumowania roku sportowego 2007 w naszym klubie. Przybyło wielu gości: działaczy klubu, rodziców, zawodników. Wszyscy, którzy reprezentowali Hermesa w 2007 roku otrzymali stosowne podziękowania a najlepsi upominki i nagrody.

Specjalne podziękowania dla Magdy Chrzanowskiej za pomoc w prowadzeniu uroczystości.
Dla Ilony Janas i Eweliny Kuryło przedstawienie osiągnięć swoich sekcji w 2007 r.
Dla hermesowych gimnastyczek za uświetnienie uroczystości swoimi świetnymi występami.
Dla Czesia Oleszczyszyna za "opiekę" multimedialną.

Najlepszym zawodnikiem - lekkoatletą Hermesa został Mateusz Luchciński, trenowany przez pana Jana Podleśnego (400 ppł - 54,55 s. - Rekord Klubu).
W sekcji gimnastyki artystycznej tytuł najlepszej zawodniczki klubu przypadł po raz kolejny Katarzynie Żołnowskiej (tr. Olena Turkina), wielokrotnej medalistce Mistrzostw Polski w kategoriach młodzieżowych

GRATYLACJE!!!

Zobacz rankingi zawodników:  lekkoatletyka   gim. artystyczna

rodzina HERMESA

Prezes MKS HERMES - Jan Nowysz

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Copyright 2008 by MOS Gryfino - Jacek Stefański. All rights reserved.